Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Търся километраж

Go down 
+2
А.Атанасов
Mambo
6 posters
АвторСъобщение
Mambo
Нов потребител
Нов потребител
Mambo


Брой мнения : 6

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Търся километраж   Търся километраж EmptyПет 9 Окт 2015 - 14:32

Здравейте.От Известно време си търся километраж от хонда сивик за моето ХФГ.Ако можете да мо помогнетe ще съм ви благодарен ..  
[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Mambo
Нов потребител
Нов потребител
Mambo


Брой мнения : 6

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyПет 9 Окт 2015 - 16:25

И да допълня.
Таблото може да изглежда като оригинал на хфг обаче разположението за числата искам да изглеждат като на хонда (снимка съм посочил)
Върнете се в началото Go down
А.Атанасов
Нов потребител
Нов потребител
А.Атанасов


Брой мнения : 96

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyПет 9 Окт 2015 - 22:11

С коя версия на LFS си ?
Върнете се в началото Go down
Mambo
Нов потребител
Нов потребител
Mambo


Брой мнения : 6

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyСъб 10 Окт 2015 - 0:49

0,6J Брат. Smile
Върнете се в началото Go down
Mambo
Нов потребител
Нов потребител
Mambo


Брой мнения : 6

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyСъб 10 Окт 2015 - 16:27

Някой ще ми помоага ли? Преди 1 година точно в този сайт видях едно хфг беше с такова табло.Пак казвам може да изглежда като оргиналният му вид обачее разположението на цифрите искам да са такива.

П.п Един си беше публикувал интериора на хфг"то и от там видях.Къде ли не търсих вече незнам какво да правя моля ви за помощ Smile
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyСъб 10 Окт 2015 - 16:46

Заподявай [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
zakaruny
Нов потребител
Нов потребител
zakaruny


Брой мнения : 38

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyСъб 10 Окт 2015 - 17:14

А да попитам как се сменя без лфслейзито километража смисъл цветовете ? какво трябва да напиша за да ги намеря ?
Върнете се в началото Go down
http://bgalfacruise.alle.bg/
Mambo
Нов потребител
Нов потребител
Mambo


Брой мнения : 6

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyСъб 10 Окт 2015 - 18:57

Ем ако ми кажете как се работи с тази програма ще съм благодарен ... Cheers
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyСъб 10 Окт 2015 - 20:55

Настройки > Показване е за цветовете.

А ето и как да подкараш LFS Lazy, попринцип същото е обяснено и в линка, който ти дадох, но е на английски.
KpuCk0 написа:
Влизаш в LFS и пишеш /insim 29999, след това отиваш на Игра в мрежа>Стартирай хост>Администраторска парола.Там пишеш паролата, която ще използваш и за LFS Lazy.А за Pubstat Key знам, че е възможно да се вземе само и единствено от LFSWorld, т.е за да изпозлваш програмата трябва да имаш регистрация в lfs.net, дори и демо.След като си направиш регистрацията, влизаш в lfsworld.net>My LFSW Settings>Pubstat Key>Прозорчето Ident Key.Там ще намериш кода, който ти трябва.Надявам се, че съм го обяснил разбрано.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
А.Атанасов
Нов потребител
Нов потребител
А.Атанасов


Брой мнения : 96

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyСъб 10 Окт 2015 - 23:04

Мислех че няма LfsLazy 0.6J но май има мислех да му го дам но... Дано Криско да ти е помогнал
Върнете се в началото Go down
Mambo
Нов потребител
Нов потребител
Mambo


Брой мнения : 6

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyНед 11 Окт 2015 - 0:28

Добреее...
Значи всичко направих както трябва,да наистина ми са смени километража обаче искам да го сменям,но нз как.
За паролата от лфв.нет нещо не се получава и ми изписва ето тази грешка (You must be logged in with your LFS username to access this window.)Не знам как да го оправя и ако можете да ми обесните как да си сменя километража ще съм вии благодарен.

П.п Много ви благодаря за помощта ви и бързите ви отговори... Burn Burn Repair

Върнете се в началото Go down
zakaruny
Нов потребител
Нов потребител
zakaruny


Брой мнения : 38

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyЧет 5 Ное 2015 - 15:06

Ясно мерси
Върнете се в началото Go down
http://bgalfacruise.alle.bg/
Crazyboy
Администратор
Администратор
Crazyboy


Брой мнения : 92

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyПет 6 Ное 2015 - 14:56

Mambo написа:

Направи си регистрация в лфс.нет и се логни. После натискаш на последния ред бутона "?" на програмата и ще те накара да влезнеш в сайт. Ще ти даде един ключ и го изполвай за 3-то поле в LFSLazy-то. След това пускаш и всичко трябва да ти върви по вода Smile
Върнете се в началото Go down
http://drivinggt.hopto.org
ivelin0047
Нов потребител
Нов потребител
ivelin0047


Брой мнения : 34

Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж EmptyНед 26 Юни 2016 - 10:17

Някой може ли да ми даде това табло [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Търся километраж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся километраж   Търся километраж Empty

Върнете се в началото Go down
 
Търся километраж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся мод за километраж
» километраж
» Километраж
» Километраж.
» Километраж с бял фон(заявка)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Добавки :: Модове-
Идете на: