Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Shifting Animation

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
marty2001
Нов потребител
Нов потребител
marty2001


Брой мнения : 2

Shifting Animation Empty
ПисанеЗаглавие: Shifting Animation   Shifting Animation EmptyСъб 20 Фев 2016 - 13:58

Някой може ли да ми даде "нещото" наречено shifting animations? Тоест когато превключваш скоростите човекът ти да мести лоста за скорости като на живо.
Върнете се в началото Go down
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Shifting Animation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shifting Animation   Shifting Animation EmptyСъб 20 Фев 2016 - 20:46

Тази игра не притежава такова "нещо". На сегашната платформа, до колкото знам, такава анимация е невъзможна.
Върнете се в началото Go down
marty2001
Нов потребител
Нов потребител
marty2001


Брой мнения : 2

Shifting Animation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shifting Animation   Shifting Animation EmptyПон 22 Фев 2016 - 14:58

alexmarev написа:
Тази игра не притежава такова "нещо". На сегашната платформа, до колкото знам, такава анимация е невъзможна.
Виждал съм в един клип и много ме зариби това.Та се чудя как може да го дръпна,направя или подобно.Ако няма някакъв начин ще можеш ли да ми предложиш някое модче или подобно където да стане играта по реална.Искам да кажа примерно човека да дърпа ръчната или нещо от сорта.
Върнете се в началото Go down
alexmarev
Администратор
Администратор
alexmarev


Брой мнения : 370

Shifting Animation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shifting Animation   Shifting Animation EmptyПон 22 Фев 2016 - 15:09

Може да покажеш клипчето защото и на мен ми стана интересно, но най-вероятно е било монтаж при обработката. Колкото до това за ръчни, крачни и прочие...както казах по-горе, такива анимации няма как да съществуват в LFS към този момент.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Shifting Animation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shifting Animation   Shifting Animation Empty

Върнете се в началото Go down
 
Shifting Animation
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кошче-
Идете на: