Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E

Go down 
+55
vladko77
sun
Drifter_99
MattDrift
Ivk0t0
galskain
Yasen
krasimir_drift 96
jorkata98
VeGo0o
Tomata14
Filip_St
Role[X].
CeciiChaa
d0nTtoucH
dubp0wer
TOMOB
Musicc
galin_98
magebg
Thex
kontrafile
Stoyancho0o
asl
Fursty
cappy
valiokisimov
Teo0dor
Vesakadrift
b3g1nn3r
Spirit
xep1337
Trololo
e30bbs
B.Tunchev
marchelo
lu4ezar9339123
Daytona
madriver
dikey92
mitoktm777
theband1
b0bsana
Ventspils
JDMWorks
DimowW
Pawlak
BuRn0u7
chokserracing
M.Angelov
Frea]{
KpuCk0
marton4o99
WorldWide
CyBeR_DriFTeR
59 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
chokserracing
Нов потребител
Нов потребител
chokserracing


Брой мнения : 26

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyНед 16 Дек 2012 - 19:35

Значи от както си изтеглих 0.6Е забелязах че като карам на задната камера нещо не е като хората. Като играех на предната ми версия (не беше 0.6Б) и като правех дрифт колата се завърташе, но камерата не, и я гледах отстрани.. А сега като направя дрифт и камерата ходи зад колата.. Някой знае ли това как се оправя? Ако не ме разбирате ще ви дам снимка, къде ми отиваше камерата от предната версия.

Cheers.
Върнете се в началото Go down
BuRn0u7
Легенда
Легенда
BuRn0u7


Брой мнения : 1380

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyНед 16 Дек 2012 - 19:48

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
chokserracing
Нов потребител
Нов потребител
chokserracing


Брой мнения : 26

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyНед 16 Дек 2012 - 21:46

10x!!! Bounce Cheers
Върнете се в началото Go down
Pawlak
Редовен
Редовен
Pawlak


Брой мнения : 519

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyВто 18 Дек 2012 - 15:10

Има ли някакъв начин да подкарам mpr на 0.6b от 0.6e?
Върнете се в началото Go down
BuRn0u7
Легенда
Легенда
BuRn0u7


Брой мнения : 1380

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyВто 18 Дек 2012 - 16:18

Не.
Върнете се в началото Go down
Pawlak
Редовен
Редовен
Pawlak


Брой мнения : 519

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyСря 19 Дек 2012 - 15:05

И с текстурите ли е същата работа?
Върнете се в началото Go down
BuRn0u7
Легенда
Легенда
BuRn0u7


Брой мнения : 1380

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyСря 19 Дек 2012 - 15:12

Не, можеш да си ползваш старите текстури.
Върнете се в началото Go down
DimowW
Нов потребител
Нов потребител
DimowW


Брой мнения : 13

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyВто 25 Дек 2012 - 21:58

Хора,Може ли да ви попитам защо когато стартирам ънлокера и ми исписва Could not load humans.Моля ви помогнете,и Весела Коледа Smile Благодаря Предварително
Върнете се в началото Go down
DimowW
Нов потребител
Нов потребител
DimowW


Брой мнения : 13

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyВто 25 Дек 2012 - 22:01

Оправих се.
Върнете се в началото Go down
JDMWorks
Изгонен
Изгонен
avatar


Брой мнения : 107

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyНед 30 Дек 2012 - 23:53

На тая може ли да се играе с моднати коли ?
Върнете се в началото Go down
BuRn0u7
Легенда
Легенда
BuRn0u7


Брой мнения : 1380

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyПон 31 Дек 2012 - 0:12

Може. Smile
Върнете се в началото Go down
JDMWorks
Изгонен
Изгонен
avatar


Брой мнения : 107

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyПон 31 Дек 2012 - 8:07

А излязоха ли модове за играта и с всякакви ли може ?
Върнете се в началото Go down
Ventspils
Редовен
Редовен
Ventspils


Брой мнения : 630

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyПон 31 Дек 2012 - 8:15

Всички модове, които работеха на 0.6B, работят и на 0.6E.Аз имам един въпрос - За какво са ви тия модове?
Върнете се в началото Go down
http://fastandcrazy.info
JDMWorks
Изгонен
Изгонен
avatar


Брой мнения : 107

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyПон 31 Дек 2012 - 8:24

Не аз търся просто едно хрт без спойлер .. а с tweak shop rims ше става ли онлайн и tweak за камбър и такива hellaflushh ...и така на татак ?
Върнете се в началото Go down
Ventspils
Редовен
Редовен
Ventspils


Брой мнения : 630

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyПон 31 Дек 2012 - 8:27

Tweak-ове, до колкото знам не работят.
Върнете се в началото Go down
http://fastandcrazy.info
b0bsana
Нов потребител
Нов потребител
b0bsana


Брой мнения : 16

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyВто 1 Яну 2013 - 17:45

"Хостът не получи UDP пакет" - Това ми изписа като се пробвах да вляза в сървър, в който до преди 2 дни си играх там. Ако някой може да ми помогне да пише. Smile
Върнете се в началото Go down
theband1
Напреднал
Напреднал
theband1


Брой мнения : 351

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyПет 4 Яну 2013 - 23:15

да,и аз имам такъв проблем с FoRza Drift Server някои да знае как да го оправя ?
Върнете се в началото Go down
mitoktm777
Нов потребител
Нов потребител
mitoktm777


Брой мнения : 4

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyСъб 5 Яну 2013 - 18:54

Извинете искам само да попитам когато тръгна да влизам в някакъв сурвар нали пи6а ип и порт и ми изписва ВРЪЗКАТА ПРЕКУСНА . БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Или когато сум демо отивам в покажи списък с хостове и когато влезна ме гони и ми пи6е cpw pomognete molq vi !
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyСъб 5 Яну 2013 - 19:13

Може би сървъра в който опитваш да влезнеш в момента е спрян,ако си направил всичко нужно по играта не би трябвало да имаш проблем ( ънлокер..,ип-пач)

Колкото до демото трябва да си с чисто .EXE (да не е кракната/пачната) и би трябвало всичко да ти е ОК.
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
mitoktm777
Нов потребител
Нов потребител
mitoktm777


Брой мнения : 4

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyСъб 5 Яну 2013 - 19:28

mi blagodarq se pak she se probvam pak da q instaliram i 6e vidime kvo 6e stane Smile
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyСъб 5 Яну 2013 - 20:04

Пиши на кирилица!


Последната промяна е направена от KpuCk0 на Съб 5 Яну 2013 - 23:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
madriver
Нов потребител
Нов потребител
madriver


Брой мнения : 4

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyПон 14 Яну 2013 - 18:12

когато unlock - вам ми изписва "трябва да създадеш GAME парола". Може ли да ми кажете как да го оправя? :]
Върнете се в началото Go down
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyПон 14 Яну 2013 - 18:49

madriver написа:
...

Трябва да имаш регистрация в lfs.net после цъкаш на S2 лиценз пишеш си името и паролата с които си регнат във сайта.



Върнете се в началото Go down
madriver
Нов потребител
Нов потребител
madriver


Брой мнения : 4

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyПон 14 Яну 2013 - 19:26

а защо подяволите се отключва само ДЕМО :@:@:@:@
Върнете се в началото Go down
Daytona
Модератор
Модератор
Daytona


Брой мнения : 2179

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 EmptyПон 14 Яну 2013 - 19:50

madriver написа:
...

Явно не правиш нещо както трябва.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Новака с досадните си въпроси..
» Проблем с новата версия
» Live for speed - ъпдейти, промени, дискусия по новата версия.
» Най-новата НОВИНА!!
» Весело посрещане на новата година :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Въпроси и отговори :: Помощ-
Идете на: