Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E

Go down 
+55
vladko77
sun
Drifter_99
MattDrift
Ivk0t0
galskain
Yasen
krasimir_drift 96
jorkata98
VeGo0o
Tomata14
Filip_St
Role[X].
CeciiChaa
d0nTtoucH
dubp0wer
TOMOB
Musicc
galin_98
magebg
Thex
kontrafile
Stoyancho0o
asl
Fursty
cappy
valiokisimov
Teo0dor
Vesakadrift
b3g1nn3r
Spirit
xep1337
Trololo
e30bbs
B.Tunchev
marchelo
lu4ezar9339123
Daytona
madriver
dikey92
mitoktm777
theband1
b0bsana
Ventspils
JDMWorks
DimowW
Pawlak
BuRn0u7
chokserracing
M.Angelov
Frea]{
KpuCk0
marton4o99
WorldWide
CyBeR_DriFTeR
59 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
lu4ezar9339123
Нов потребител
Нов потребител
lu4ezar9339123


Брой мнения : 3

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyВто 5 Фев 2013 - 21:48

Marios.Angelov написа:
Windows Security! Това е проблема поне така си мисля, защото един приятел имаше същия проблем. Изключи windows security! И пробвай с друг торент.
а аз да питам как се спира щото направо Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 1263637183
Върнете се в началото Go down
Vesakadrift
Нов потребител
Нов потребител
Vesakadrift


Брой мнения : 1

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyЧет 7 Фев 2013 - 19:22

Здравейте , имам вапрос относно версия 0.6b с лаптоп съм и съм я инсталирал както си трябва, също съм отключил s2 лиценз ... но има проблем със зареждането на текстурите на колите от лиценз S2 .... Всичко друго е ок но немога да използвам повече от 3 коли . Благодаря предварително : )
Върнете се в началото Go down
Teo0dor
Предупреден
Предупреден
Teo0dor


Брой мнения : 274

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyЧет 7 Фев 2013 - 19:24

Така 1 во не пиши с ББкод ..
2 ро Има урок как да го оправиш на уйн 7
Върнете се в началото Go down
valiokisimov
Нов потребител
Нов потребител
valiokisimov


Брой мнения : 6

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyСъб 9 Фев 2013 - 16:29

Пичове нещо ми се пре*ба лфс-то - когато цъкна на кола от С2 не ми излиза колата и слд като излезна от карс менюто ми изписва ''не може да зареди user'S кола''
Върнете се в началото Go down
cappy
Нов потребител
Нов потребител
cappy


Брой мнения : 7

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyСъб 16 Фев 2013 - 1:33

Искам да попитам за проблем със сърврър нито със дедикатет сървар работи нито със този на играта със РЕАЛНО ИП съм но съм на рутер и съм със лаптоп със WINDOWS 7 Моля който знае да помогне Smile Skype : bmwpower-bg.net
Върнете се в началото Go down
Fursty
Редовен
Редовен
Fursty


Брой мнения : 411

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyСъб 16 Фев 2013 - 8:01

valiokisimov написа:
Пичове нещо ми се пре*ба лфс-то - когато цъкна на кола от С2 не ми излиза колата и слд като излезна от карс менюто ми изписва ''не може да зареди user'S кола''

[You must be registered and logged in to see this link.] Smile
Върнете се в началото Go down
asl
Нов потребител
Нов потребител
asl


Брой мнения : 3

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyСъб 16 Фев 2013 - 17:00

Когато я инсталирам всеки път ми дава Error за някакви файлове като: FO8_DEFAULT.dds,
Skyovercast10.raw и т.н.
След като, аз тегля тия файлове, поставям ги където трябва и след това ми дава грешка на други файлове и така нататък... не ми се занимава, всеки път да рефрешвам инсталацията и да тегля като побъркан... извинявам се, но ако има начин, някой да си даде скайпа, да си направи LFS-то в .rar архив и да ми го прати директно... Благодаря Ви! Smile
Върнете се в началото Go down
asl
Нов потребител
Нов потребител
asl


Брой мнения : 3

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyНед 17 Фев 2013 - 1:11

защо когато поставя всяко едно IP, което съм взел от този сайт, ми пише: 'Не може да зареди пистата' ... моля Ви, добавете ме в скайп goshe- за да ми помогнете да разреша проблема. Благодаря Ви! Smile
Върнете се в началото Go down
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyСъб 2 Мар 2013 - 14:39

Имам проблем при инсталация....инсталира си се,и след това,изведнъж БУМ:[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyСъб 2 Мар 2013 - 14:54

Сигурен ли си, че свалянето на инсталационния файл е приключило до край?
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
Frea]{
Легенда
Легенда
Frea]{


Брой мнения : 2675

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyСъб 2 Мар 2013 - 15:53

този проблем го имаше и един приятел поразчисти малко компа и ще стане Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:freak_o_shea1969
Stoyancho0o
Редовен
Редовен
Stoyancho0o


Брой мнения : 486

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyСъб 2 Мар 2013 - 19:08

KpuCk0 написа:
Сигурен ли си, че свалянето на инсталационния файл е приключило до край?
Да,сигурен съм.

F.Ivanov написа:
...
Благодаря!
Върнете се в началото Go down
kontrafile
Нов потребител
Нов потребител
kontrafile


Брой мнения : 1

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyВто 5 Мар 2013 - 19:00

еми моят проблем е подобен мога да избирам писти и коли но после ми изписва няма писта... някой ако може да помогне ще съм много благодарен
Върнете се в началото Go down
Thex
Нов потребител
Нов потребител
avatar


Брой мнения : 4

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyНед 17 Мар 2013 - 1:24

Mojeli da mi dadete link za jantite ot pica
pls


  • Пиши на кирилица и прочети правилата преди да започнеш да пишеш! - by KpuCk0
Върнете се в началото Go down
magebg
Предупреден
Предупреден
magebg


Брой мнения : 2

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyВто 16 Апр 2013 - 22:55

nqkoi moje li da mi pomogne mnogo molq znachi pravq si tam za s-2 licens pachvam go vlizam v igrata i izbiram nqkoi pisna a ne purvata blackwood i mi ispisva che nqma pista ili prosto mi krashva igrata i pri kolite na s-1 i s-2 licens e taka molq ako nqkoi znae kak da se opravi molqvi pomognete Affraid Affraid Bounce Bounce Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 1263637183 Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 1263637183 Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 1263637183 Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 1263637183
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyВто 16 Апр 2013 - 23:17

magebg написа:
nqkoi moje li da mi pomogne mnogo molq znachi pravq si tam za s-2 licens pachvam go vlizam v igrata i izbiram nqkoi pisna a ne purvata blackwood i mi ispisva che nqma pista ili prosto mi krashva igrata i pri kolite na s-1 i s-2 licens e taka molq ako nqkoi znae kak da se opravi molqvi pomognete Affraid Affraid Bounce Bounce Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 1263637183 Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 1263637183 Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 1263637183 Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 1263637183
Прочети правилата на форума.Пиши на кирилица! Иначе тази тема има отговор към въпроса ти: [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
galin_98
Нов потребител
Нов потребител
galin_98


Брой мнения : 36

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyНед 2 Юни 2013 - 22:42

Искам да попитам защо не ми се отключва лфс то моля ви каже те ми не става от тоя линк [You must be registered and logged in to see this link.] помогне те ми Sad
Върнете се в началото Go down
Musicc
Нов потребител
Нов потребител
Musicc


Брой мнения : 2

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyВто 18 Юни 2013 - 13:59

Как да я изтегля от този саит ПЛС!
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
Musicc
Нов потребител
Нов потребител
Musicc


Брой мнения : 2

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyВто 18 Юни 2013 - 14:09

Намерих проблема Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.freedrift.net
TOMOB
Нов потребител
Нов потребител
TOMOB


Брой мнения : 1

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyСъб 20 Юли 2013 - 15:43

Здравейте на всички !

Имам един проблем. Като отключа LFS и след това я пачна с IP-Patch, и влезна в игра за MP и цъкна "Покажи хостовете" ми изписва, че потребителското ми име не е открито ConfusedЕто снимка


Много ще съм благодарен, ако някой ми помогне Smile
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyСъб 20 Юли 2013 - 16:06

За там ти трябва закупен S2 лиценз.Влизай в "Влез в определен хост" - локална мрежа.Пишеш IP адрес на сървър и порт и влизаш.Сървъри можеш да намериш тук - [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
dubp0wer
Нов потребител
Нов потребител
dubp0wer


Брой мнения : 1

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyВто 23 Юли 2013 - 11:20

Здравейте ! Smile

Имам един проблем:Когато пусна ip пача, и цъкна "Patch" то изписва това : [You must be registered and logged in to see this link.]

Не знам дали на всички е така, но бих искал да разбера, дали аз правя нещо неправилно или трябва да изписва така ?

P.S: Съжалявам за лошото качество на снимката. Smile
Върнете се в началото Go down
d0nTtoucH
Нов потребител
Нов потребител
d0nTtoucH


Брой мнения : 2

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyПон 26 Авг 2013 - 23:27

тва как да го оправя .
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyВто 27 Авг 2013 - 10:16

Ами пачнал си играта , тогава не можеш да влизаш в интернет сървъри , само в локални ...
Ако искаш да си влизаш в демо сървърите си преинсталирай играта и НЕ пачвай Smile
Върнете се в началото Go down
d0nTtoucH
Нов потребител
Нов потребител
d0nTtoucH


Брой мнения : 2

Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 EmptyВто 27 Авг 2013 - 13:11

ем аз искам да играя във сървърите на фредрифт.. но си нямам на представа как да вляза..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E   Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси, проблеми & решения за новата версия на LFS - 0.6E
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Новака с досадните си въпроси..
» Проблем с новата версия
» Live for speed - ъпдейти, промени, дискусия по новата версия.
» Най-новата НОВИНА!!
» Много проблеми ..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Въпроси и отговори :: Помощ-
Идете на: