Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????

Go down 
+12
Pionner
KpuCk0
XpLi798
M[]NSTER
Spirit
s13
shaolina12
dikey92
scroller
Role[X].
KSGarfield
SaSh0
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
SaSh0
Нов потребител
Нов потребител
SaSh0


Брой мнения : 54

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПон 19 Авг 2013 - 16:40

Здравейте драги състезатели. Днес ще ви отворя очите за доста работи по темата... Като за начало искам да по-засегна малко самата организация за направата не сървър! Всеки свободно и напълно безплатно може да си свали "dedicated host" (или още отдалечен сървър), също така да си свали и "Cruise mod" (или още познат като mod, cruise insim и т.н.) и да го пусне в сървъра си. До тук добре! След като се стартират повечето сървъри от такъв вид, те се обявяват в сайтове за да има посещаемост. Въпросният човек който е пуснал сървъра или още познат като Хостер назначава админи в сървъра. (в повечето случаи админите в сървъра не са подходящи за длъжността си защото нямат опит, или просто искат да покажат на другите хора колко са велики и имат права!!!) От тук нататък вече започват проблемите с мода (след не повече от 2, 3 до 4 часа след пускането му). Тези проблеми в мода се получават, не защото някой бъгва мода по някакъв начин или пише много команди, а просто защото мода е писан от аматьори които са наясно с това което са направили но не достатъчно. Има доста модове в официалния форум на лфс (няма да го споменавам за да не е реклама) които са пуснати за свободно теглене, също така ако имате закупена игра (S2 Licensed) може да си направите поръчка на мод, и да ви го направят за съответната сума. Та да се върнем на въпроса "Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????". Няма такъв сървър, защото всички правят точно това което изброих по горе... Всеки си мисли че като свали е мод и го пусне вече има сървър, да ама НЕ! Първо искам да спомена че за толкова години не съм видял до сега 1 сървър с добра администрация (сега ще ме нападнете и ще кажете и вашия сървър не беше кой знае какво. така е и нашия сървър на моменти е бил зле и аз съм правил грешки). Всеки със права дадени му от главния на сървъра си мисли че е нещо повече, а не трябва да е така. Тези за права са ви дадени за да протича играта в сървъра правилно, а не да гледаш себе си и да си правиш кефа.. Сега пак да се върна към мода. Специално тези Cruise модове се пишат на програмен език, който в случая е C# (или C Sharp) в средата InSim (библиотека LFS External). Последното изречение може да не го разберат всички ама не е толкова важно.. На всеки 1 "Хостер" рано или късно му се иска да преведе на български език този мод. Обаче до там! Никой не гледа по напред как да подобри нещо по нататък. Аз лично всичко съм учил сам както повечето от вас знаят, без уроци, без клипове!! (с малка помощ от MrSir за първата логин систма) За да има хубав сървър със мод, трябва да се положат усилия за да се създаде нещо ново. Има книги уроци по програмен език C# всеки 1 от вас може да се опита да направи нещо. Познавам много хора които искат хубав сървър без крашове, без бъгове, но нищо не правят чакат на някой друг. За това който толкова много иска сървър и има повече свободно време (повечето от вас имате достатъчно свободно време), ако отделите 2 часа на ден дори е добре, все ще научите нещо и ще ви е полезно!!! С 2 думи "Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????" ? Защото всеки иска да стане всичко на готово, перфектен мод, организация и т.н. Обаче пак го казвам, трябва да се положат усилия за да се получи нещо!! Надявам се да се замислите над това което съм написал, а не просто да го подминете и да не го прочетете защото е много.

Поздрави
SaSh0
Върнете се в началото Go down
KSGarfield
Нов потребител
Нов потребител
KSGarfield


Брой мнения : 9

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПон 19 Авг 2013 - 17:25

Точно затова си взех С2 Лиценз и си карам ,нито там всеки се прави на гъз (с извинение за обидата),нито нищо Smile
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПон 19 Авг 2013 - 17:51

KSGarfield написа:
Точно затова си взех С2 Лиценз и си карам ,нито там всеки се прави на гъз (с извинение за обидата),нито нищо Smile
Не всеки може да отдели 50-60 лева за игра. Smile 
Върнете се в началото Go down
KSGarfield
Нов потребител
Нов потребител
KSGarfield


Брой мнения : 9

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПон 19 Авг 2013 - 18:01

Знам,че не всеки може да отдели ,но си го сметни на ден ,ако събираш по левче ,чат пат по два ,ще събереш,дори и по 50 стотинки да събираш ;) А повечето на тази възраст 14-18 ,пият пушат,даже се и дрогирват ,примерно ако еди кой си пуши ,на месец мислиш ли колко повече му струват цигарите ;)
Върнете се в началото Go down
scroller
Начинаещ
Начинаещ
scroller


Брой мнения : 212

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПон 19 Авг 2013 - 18:14

KSGarfield написа:
Знам,че не всеки може да отдели ,но си го сметни на ден ,ако събираш по левче ,чат пат по два ,ще събереш,дори и по 50 стотинки да събираш ;) А повечето на тази възраст 14-18 ,пият пушат,даже се и дрогирват ,примерно ако еди кой си пуши ,на месец мислиш ли колко повече му струват цигарите ;)
Лично аз имам парите за С2 лиценз (на 15 години съм и нито пуша и т.н.), но родителите ми не ми дават да дам 60 лева за игра... Ако зависеше от мен щях да ги дам, но ...
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПон 19 Авг 2013 - 18:16

Саше ти си бил жив Laugh

Колкото до темата,значи това нещо си го знаят пределно ясно поне повечето от играчите,преди 2-3 години имаше хубав круиз,който беше на Subs доста време го задържа,почна се с бъговете,после и с глупостите та на много от играчите момчето се отказа от сървъра,иначе сървъра си беше най-добрия от както аз играя играта,колкото до тези 50-60 лв,колегата KSGarfield е дал възможно най-добрия пример!

С една дума просто трябва желание и всичко става!
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
SaSh0
Нов потребител
Нов потребител
SaSh0


Брой мнения : 54

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПон 19 Авг 2013 - 18:26

dikey92 написа:
Саше ти си бил жив Laugh

Колкото до темата,значи това нещо си го знаят пределно ясно поне повечето от играчите,преди 2-3 години имаше хубав круиз,който беше на Subs доста време го задържа,почна се с бъговете,после и с глупостите та на много от играчите момчето се отказа от сървъра,иначе сървъра си беше най-добрия от както аз играя играта,колкото до тези 50-60 лв,колегата KSGarfield е дал възможно най-добрия пример!

С една дума просто трябва желание и всичко става!
Жив е, той жив е! там в Плевен :Д Колкото до другото което си написал точно това съм обяснил че рано или късно бъг след бъг, shit след shit... Ако не се положат усилия няма как да стане. За да има някакъв прогрес българското лфс общество, трябва да се заеме някой сериозно Smile
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПон 19 Авг 2013 - 18:31

Ама нали се сещаш,че колкото и да имаш желание ще се мине време,ще траеш,но идва момента в който ти писва от простотията и слагаш край,така че според мен докато голяма част от играчите не гледат поне малко по сериозно няма и да се получи,каквото и да било,такаче не знам и да коментираме и да не коментираме файда не съм видял последно време
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
KSGarfield
Нов потребител
Нов потребител
KSGarfield


Брой мнения : 9

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПон 19 Авг 2013 - 18:36

Peace,и аз бях така лично с мои пари ,нямам карта ,помолих брат ми ,не за пръв път ми прави услуга с картата му ,но пак не искаше ,че нали има измами с картите ,та трябваше да му обещавам ,че ако стане нещо ,ще му върна всичко и т.н Smile Както е казал дикей,има ли желание има и начин Smile Намираш си приятел с карта,даваш му парите ,тайно от вашите ,те няма откъде да разберат и така ;) Много по-различно е в с2,и така някой като каже не всеки има пари за игри,ясно е ,но предпочитам да ги дам за игра,отколкото за цигари,алкохол,наркотици,с което да си тровя живота Smile

Поздрави ;)
Върнете се в началото Go down
shaolina12
Нов потребител
Нов потребител
shaolina12


Брой мнения : 9

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 22 Авг 2013 - 16:10

Като, за начало, Здравейте и Довиждане на всички от лфс обществото.
Към темата, Сашо ти най-добре знаеш защо няма хубав и читав Cruise сървър в България, или така да се кажа в българския локал на ЛФС. Не си ли ти човека, който се отказа да направи един такъв читав сървър, човека който го мързеше? Ами да вярно направил си достатъчно, но човек и да се опитва бум, идва момент в който му писва да се занимава и си намира друго занимание. Така наречения Mod (Insim) Cruise както искайте го наричайте, нито ти нито някой друг с колкото и уроци би могъл да го направи, така че да няма проблеми? А, ти трябва да си човека който трябва да го знае най-добре. Тези неща са създадени за С2, там където няма 1300 лиценза да влезнат, защото в инсима на Ванко (MattDrift) Бяха повече от това, Програмния език от рода C е достатъчно труден за да може сам човек да направи перфектното, а самия език C# е слаб за тази работа, един го е почнал на него и всички след гъза му. (с извинение) Само защото това е един от най-лесните програмни езици. Като цяло и аз се опитах, уви не успях да направя, това което исках, както всеки друг който се е опитал. НО единствено аз свободно качих това, това което съм направил, да може да не е кой знае какво, но поне който ще да си пусне сървър ще го пуска с нещо българско, а не да тегли от други форуми, с друг език. Защото нито един Българин няма да предостави нещо такова на другите, както го е направил skywatcher122, малко или много се е опитал. ЗАЩО НЯМА СЪРВЪР?! Айде, кажи Сашо защо?! Защото ти самия си като другите, не да помогнеш на някой да го направи, лесно или трудно ти никога не би казал това което знаеш, никога не би го споделил. Това сме ние българите ЕГОИСТИ. И никога няма да имаме нищо читаво, не защото не го можем, а защото сме българи. Аре, моля ти се точно ти си тръгнал да обясняваш и питаш защо няма хубав сървър. Някой дори да се опита да разбере работната среда на езика С, никой който разбира няма да му помогне, не съм ли прав?! За да работиш с C# трябва да знаеш C+, като петте си пръста, иначе няма да знаеш целия цикъл на програмата, било то инсим (Mod), или нещо друго. Главно C# се работи с програмата Visual Studio, който иска може и сам да се научи. Но надали, в едно си прав, че всеки чака на готово. Това беше от мен съжалявам за езика който използвах и ако съм засегнал някого но просто трябваше да го кажа.
Отново довиждане на всички от мен успехи за напред!

П.П: Ако речете да си правите Мод(Инсим), не го превеждайте преди да сте разрешили другите си проблеми с него.

Поздрави : [ReaLife]Shaolina
Върнете се в началото Go down
s13
Начинаещ
Начинаещ
s13


Брой мнения : 225

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 22 Авг 2013 - 16:37

няма нищо свястно вече в българското лфс ... защото всички си купиха с2 лицензи и какво като сте си купили ... голям кеф в с2 фалкени малкени ... помогнете на новите играчи дайте им някой сет покажете им техника малко ... дайте информация идеята не е само да се караме ... нали затова сме българи да си помагаме взаимно ... а то какво става убиди наред ... карам 5 години вече знам, че това не ви интересува, но спомням си 1 вото ми дрифт състезание в България батко ми ме заведе в сървара 40-50 човека бяхме дрифт монкей бяха организатор сега никва активност нищо няма с2 то та с2 и какво има толкова в това с2 тези 60 лева ги имах обаче предпочитам да си купя нови дрешки за по центара по добре да си купя дрехи от колкото да ги дам за играта ... знам за с2 то хубави неща, но това е реалността, .... круиз сървар хубав имаше единствено иван-матт дрифт ... вие ревахте, защото ицо и матрикс си вършеха работата както трябва, а вие не спазвахте ограничение не е само до правилата сървара беше добър макар и проблеми с бота един път матт дрифт си остави ангажимента заради круиза заради другите да се чувстват добре да са доволни другите ...
ся ме банвайте каквото искате аз ви казвам каквото мисля по темата Smile
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 22 Авг 2013 - 17:33

Аз не съм се занимавал с круизи,нито съм карал в такиви много много - влизал съм колкото да видя как е и да отбия някой час,но досега единствено RPG Cruise ми е харесал.Но тогава имаше повече активни играчи,не е като сега.Наистина не всеки може да отдели пари за игра.Но с малко събиране и търпение всичко става.И аз сега нямам да дам 55лв. за лиценз,но събирам малко по малко.
П.П. Дони,бан за какво? Нали точно за това се правят темите - да се дискутира. Бан се налага,когато са нарушени правилата за поведение във форум. Ти сега само си изказваш мнение,лошо няма. Smile
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 22 Авг 2013 - 17:49

Да те банвам..,защо?Лек по лек обърнахте темата друго яче,точно бате ти не го хвали толкова за админ в даден сървър,защото знаем преди време,какви ги беше намлял в Dotz,не съм имал много контакти с него,но колкото съм имал,повечето са били конфликтни,защото съм се опитвал да "защитя" някой от него,смисъл правеше се на велик,много карал,много разбирал и т.н.,а че си кара,кара,но много се изхвърляше,поне според мен и според мен беше от хората в ЛФС,които мятаха най-много мазилка,ако ме разбирате,чесно да ти кажа и ти не си много по далеч,преди да говорите за някой погледнете себе си!!!!

Не мислех да се намесвам в темата,но явно се налага...

shaolina12 колкото до твоя коментар по темата съм 50/50, не защитавам Сашо,но не е длъжен,някой,който е на ясно с нещата да обяснява на всеки,кое,как и защо,нали?Лично аз до сега с каквото мога съм помагал,но има хора,които не заслужават и съм и отказвал,но пак казвам никой не е длъжен да другия,защото на истина повечето си чакат на готово.

Не мисля че има още какво да пишете по темата,но ще я оставя още малко,само Ви моля спорове да няма,защото ще има наказания!Като ще се дискутира,каквото и да било не искам да има караници! Поздрави ;)
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
SaSh0
Нов потребител
Нов потребител
SaSh0


Брой мнения : 54

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 22 Авг 2013 - 18:25

shaolina12 написа:
Като, за начало, Здравейте и Довиждане на всички от лфс обществото.
Към темата, Сашо ти най-добре знаеш защо няма хубав и читав Cruise сървър в България, или така да се кажа в българския локал на ЛФС. Не си ли ти човека, който се отказа да направи един такъв читав сървър, човека който го мързеше? Ами да вярно направил си достатъчно, но човек и да се опитва бум, идва момент в който му писва да се занимава и си намира друго занимание. Така наречения Mod (Insim) Cruise както искайте го наричайте, нито ти нито някой друг с колкото и уроци би могъл да го направи, така че да няма проблеми? А, ти трябва да си човека който трябва да го знае най-добре. Тези неща са създадени за С2, там където няма 1300 лиценза да влезнат, защото в инсима на Ванко (MattDrift) Бяха повече от това, Програмния език от рода C  е достатъчно труден за да може сам човек да направи перфектното, а самия език C# е слаб за тази работа, един го е почнал на него и всички след гъза му. (с извинение) Само защото това е един от най-лесните програмни езици. Като цяло и аз се опитах, уви не успях да направя, това което исках, както всеки друг който се е опитал. НО единствено аз свободно качих това, това което съм направил, да може да не е кой знае какво, но поне който ще да си пусне сървър ще го пуска с нещо българско, а не да тегли от други форуми, с друг език. Защото нито един Българин няма да предостави нещо такова на другите, както го е направил skywatcher122, малко или много се е опитал. ЗАЩО НЯМА СЪРВЪР?! Айде, кажи Сашо защо?! Защото ти самия си като другите, не да помогнеш на някой да го направи, лесно или трудно ти никога не би казал това което знаеш, никога не би го споделил. Това сме ние българите ЕГОИСТИ. И никога няма да имаме нищо читаво, не защото не го можем, а защото сме българи. Аре, моля ти се точно ти си тръгнал да обясняваш и питаш защо няма хубав сървър. Някой дори да се опита да разбере работната среда на езика С, никой който разбира няма да му помогне, не съм ли прав?! За да работиш с C# трябва да знаеш C+, като петте си пръста, иначе няма да знаеш целия цикъл на програмата, било то инсим (Mod), или нещо друго. Главно C# се работи с програмата Visual Studio, който иска може и сам да се научи. Но надали, в едно си прав, че всеки чака на готово. Това беше от мен съжалявам за езика който използвах и ако съм засегнал някого но просто трябваше да го кажа.
Отново довиждане на всички от мен успехи за напред!

П.П: Ако речете да си правите Мод(Инсим), не го превеждайте преди да сте разрешили другите си проблеми с него.

Поздрави : [ReaLife]Shaolina
Защо говориш глупости? Играеш лфс от 1 месец и вече знаеш всичко за мене и за личния ми живот и знаеш какво с кой споделям? Това което си го написал няма нищо вярно във него + това "програмиста" ще каже че C# е най- лесния език. хахахахахахахаха Ако искаш да знаеш това е най - приложимия програмен език за момента, можеш да се консултираш с някой който наистина разбира. Защо не си пускам модовете в интернет? Защото труда ми не е без пари, аз не съм като тебе да преведа 1 мод и да го пусна в интернет колкото да има някаъв мод, и после да кажеш че ти си го пуснал. На кой хора съм помогнал и на кои не? Помогнал съм на хората който за заслужили да им помогна, на неблагодарни мухльовци (с извинение към администрацията) не помагам!!!! Мързяло ме да направя сървъв? Само искам да ти кажа че от 5 години се опитвам да направя сървър и се намира някой който го усира, това ако за теб е мързел съм такъв Smile Ако имаш нещо друго да ми казваш ми го кажи на лично, а не ми сери в темата (аз не ти сера в "хубавата" тема за "успешния" ти проект)!
Върнете се в началото Go down
M[]NSTER
Администратор
Администратор
M[]NSTER


Брой мнения : 989

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 22 Авг 2013 - 19:30

Всъщност каква роля играе тази тема ? Риторичен въпрос за заглавие на темата и изразяване на мнение в първи пост, а щом не е помолен човек от екипа темата да бъде заключена всеки може да си изрази мнението.
Сашо , първия ти пост е верен и няма какво да се направи. Дори даден проект ( било то сървър или програма ) да се уважи в началото , след не повече от месец все едно не си направил нищо.

Но , всъщност пиша заради последния ти пост.
"Защо не си пускам модовете в интернет? Защото труда ми не е без пари" това изречение може да се тълкува по много начини , а един от тях е , че постъпваш егоистично , защото видимо имаш някакви умения ( не знам на какво ниво си ) , но реално обществото нищо не печели от това и не оставяш никаква следа. Тоест какъв е смисъла примерно да си направил инсим , който не дава грешки и всичко върви по план, но не се решаваш да пуснеш сървър и не пускаш мода за свободно сваляне, какво като го има този мод ? (:
Относно парите .. погледни колко са направил chudy_2001 , lynce , lucas ( и още доста , няма да изброявам ) за LFS , все качествени,различни и добри добавки които се ползват често от много хора ... е , уважават ги , това е във виртуалния свят ако не друго поне уважение можеш да получиш , макари да не са редовни в играта са уважавани тези имена ( без да се знае кой стои зад това име )

@s13 ако ти си човека за който си мисля ( synpower , remus и още какво ли не ).
Несериозно се отнасяш ,играеш вярно от 4 или 5 години а седиш на едно място,грам не мърдаш, нищо лично (: Оправданието може би е ,че си с клавиатура , но има момче с никнейм Mike ( от с2-то с " фалкени малкени " както ти викаш ) който с клавиатура кара по добре от поне 60% от хората с волани на добро ниво. Извода какъв е - има ли желание има и начин.
А какво толкова има в с2..
Ами в с2 има всичко което искате на тази тема. Има дисциплина,реални наказания , банове ( не да си смениш лиценза от кейгена и пак да влезеш ) а бана там е пари.. защото ако си кретен и те баннат от всички посещавани сървъри ще ти трябват още 50,60 лв за лиценз да можеш да ги посещаваш и се научаваш.
Има дисциплина както в race и drift, така и в круиз сървърите .. има най - малко 2 постоянни круиз сървъра където се кара обилно,вечер по 30-40 коли и има доста развити .. с GTR коли и т.н , което прави играта интересна.
Докато тука стигнал си до XRT евентуално и мода се ресва или сървъра се спира.. няма как да стане.

Извинявам се за дългия пост, знам , че ще има хора които няма да го прочетат,но който трябва ще го направи.

Благодаря ти Сашо за темата,от време на време трябва да се дискутират такива неща. (:
Върнете се в началото Go down
s13
Начинаещ
Начинаещ
s13


Брой мнения : 225

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 22 Авг 2013 - 20:41

M[]NSTER написа:
Всъщност каква роля играе тази тема ? Риторичен въпрос за заглавие на темата и изразяване на мнение в първи пост, а щом не е помолен човек от екипа темата да бъде заключена всеки може да си изрази мнението.
Сашо , първия ти пост е верен и няма какво да се направи. Дори даден проект ( било то сървър или програма ) да се уважи в началото , след не повече от месец все едно не си направил нищо.

Но , всъщност пиша заради последния ти пост.
"Защо не си пускам модовете в интернет? Защото труда ми не е без пари" това изречение може да се тълкува по много начини , а един от тях е , че постъпваш егоистично , защото видимо имаш някакви умения ( не знам на какво ниво си ) , но реално обществото нищо не печели от това и не оставяш никаква следа. Тоест какъв е смисъла примерно да си направил инсим , който не дава грешки и всичко върви по план, но не се решаваш да пуснеш сървър и не пускаш мода за свободно сваляне, какво като го има този мод ? (:
Относно парите ..  погледни колко са направил chudy_2001 , lynce , lucas ( и още доста , няма да изброявам ) за LFS , все качествени,различни и добри добавки които се ползват често от много хора ... е , уважават ги , това е във виртуалния свят ако не друго поне уважение можеш да получиш , макари да не са редовни в играта са уважавани тези имена ( без да се знае кой стои зад това име )

@s13 ако ти си човека за който си мисля ( synpower , remus и още какво ли не ).
Несериозно се отнасяш ,играеш вярно от 4 или 5 години а седиш на едно място,грам не мърдаш, нищо лично (: Оправданието може би е ,че си с клавиатура , но има момче с никнейм Mike ( от с2-то с " фалкени малкени " както ти викаш ) който с клавиатура кара по добре от поне 60% от хората с волани на добро ниво. Извода какъв е  - има ли желание има и начин.
А какво толкова има в с2..
Ами в с2 има всичко което искате на тази тема. Има дисциплина,реални наказания , банове  ( не да си смениш лиценза от кейгена и пак да влезеш ) а бана там е пари.. защото ако си кретен и те баннат от всички посещавани сървъри ще ти трябват още 50,60 лв за лиценз да можеш да ги посещаваш и се научаваш.
Има дисциплина както в race и drift, така и в круиз сървърите .. има най - малко 2 постоянни круиз сървъра където се кара обилно,вечер по 30-40 коли и има доста развити .. с GTR коли и т.н , което прави играта интересна.
Докато тука стигнал си до XRT евентуално и мода се ресва или сървъра се спира.. няма как да стане.

Извинявам се за дългия пост, знам , че ще има хора които няма да го прочетат,но който трябва ще го направи.

Благодаря ти Сашо за темата,от време на време трябва да се дискутират такива неща. (:
на едно място не стоя обаче темата не става дума за мен ...не я променяй поне ...


                                                                                                                         M[]NSTER: Мнението ти е оправено,не разкъсвай цитатите.
Върнете се в началото Go down
SaSh0
Нов потребител
Нов потребител
SaSh0


Брой мнения : 54

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 22 Авг 2013 - 20:59

Монстер хората са го казали, "Ако правиш нещо добре, не го прави без пари". По горе бях написал че давам програмите си на хора които заслужават и на които им имам доверие! Аз не ги правя за пари, нито с намерението да ги продавам, просто се убедих вече има всякакви неблагодарни хора, дори и да им дадеш и да им помогнеш. Затова е цялата работа, не защото съм егоист или искам да ги продавам тези неща. До сега който ми е писал за нещо да му помогна независимо дали го познавам или не, аз му помагам с каквото мога. Пък и не смятам че трябва да се предоставят тези неща на готово. Точно затова е и темата, защото всеки иска на готово... За да получиш, трябва да дадеш !!! Smile
Върнете се в началото Go down
XpLi798
Начинаещ
Начинаещ
XpLi798


Брой мнения : 206

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 22 Авг 2013 - 21:36

Момчета видя се,че сериозни хора няма в локала за въпросния сървър"cruise" виждам,че има някакъв потенциал да се играе,но за съжаление всеки чака на готово да стане..еми на всеки това трябва да му е ясно,че няма да стане.Годините минават не може сериозните host-ари да ви host-ват сървъри а вие само да щракате с пръсти. Проявете малко интерес като ви се играе и говорете с хора като Сашо,който разбират от тия работи и направете един сериозен сървър. Сашо мисля,че е малко голям да стой цял ден пред компютъра и да се занимава с игри..въпреки,че годините не са от значение за тази игра,все пак той е голям интересуват го момичета и такива работи. Smile Понеже знам,че това което го написах няма да се случи от днешното поколение на Live For Speed local .. моят съвет е да имигрираме в s2 license където хората имат cruise сървъри с модове,който на мен лично не ми се е случвало да крашне докато съм в сървъра.Просто хората там са с абсолютно друго отношение към играта.С две думи искам да кажа,че не става нищо на готово в тоя живот.Трябва да се прояви интерес или да се преместим в s2 license както повечето хора направихме. Друго решение няма! Така това е от мен,Поздрави ! Smile
Върнете се в началото Go down
KpuCk0
Легенда
Легенда
KpuCk0


Брой мнения : 1616

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 22 Авг 2013 - 22:14

Защо ли?

Защо сравнявате лицензираната с нашата зона, никакво място за сравнение, там обществото е с хиляди, а тук са десетки, половината дори не знаят какво търсят.(не, че и там няма такива, но не се забелязват в голямата общност).

Към въпроса до cruise-a, всичко е до екипа, а не до играчите в сървъра. Екипа за такъв сървър трябва да е над 10, не съм бил admin в такъв вид сървър, дори не съм посещавал толкова, макар, че бях модератор в RPG, по заслуги..но мисля, че тук работата трябва да е сериозна, защото трябва да се огажда на много прищявки на потребителите на този вид сървъри.Как да се събере екип от 10 сериозни човека?! На практика почти невъзможно.. Има ли екип, който си върши работата добре, ще има и хора, които ще спазват правилата.

Другото което е, cruise сървърите не за "кракната" игра, поради простата причина, че и Insim системата е безсилна към "хората, които ще пречат". За друг вид сървър работи, но в Cruise.. по-скоро не.
Върнете се в началото Go down
http://lfszone.com
SaSh0
Нов потребител
Нов потребител
SaSh0


Брой мнения : 54

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПет 23 Авг 2013 - 9:32

Ако някой си спомня "Pereulok", те имаха собствен "master s2 server" и пускаха само по една регистрация. Което означаваше че баннат ли те шанса да влезеш е минимален. Ако някой се по разтърси или намери контакт с въпросните хора, може да "дръпнем" доста напред с това нещо. Ако имаме подобно нещо българското общество, ще се намалят доста от проявите на повечето от новите играчи, или просто на играчите които са решили че трябва да навредят на сървъра. Обаче аз лично не виждам как ще стане това, защото аз не виждам мотивирани хора, аз виждам само плагиатство и немарливост... Пак ще го кажа с риск да прозвуча банален.. Който е мотивиран и иска да направи нещо по въпроса, да се свърже с мене няма да го върна. Като цяло от няколко години насам, лфс обществото е доста "заседяло", почти нищо не се случва и затова трябва да се направи най накрая нещо по въпроса!!
Върнете се в началото Go down
Pionner
Професионалист
Професионалист
Pionner


Брой мнения : 888

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПет 23 Авг 2013 - 10:40

Само на мене ли ми писва всеки ден да има по 8-9 теми за снимки и нито една за текстури или нещо друго?
Върнете се в началото Go down
SaSh0
Нов потребител
Нов потребител
SaSh0


Брой мнения : 54

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПет 23 Авг 2013 - 11:07

Pionner написа:
Само на мене ли ми писва всеки ден да има по 8-9 теми за снимки и нито една за текстури или нещо друго?
Променяш коренно темата, обаче може да направиш тема в която всеки да изказва мнение по определен въпрос, или по нещо друго което не му харесва и иска да се промени. И как да се промени това нещо. Smile
Върнете се в началото Go down
XpLi798
Начинаещ
Начинаещ
XpLi798


Брой мнения : 206

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyПет 23 Авг 2013 - 17:11

Криско,абсолютно си прав,но виж това сега.
KpuCk0 написа:
. Има ли екип, който си върши работата добре, ще има и хора, които ще спазват правилата.
До някъде е така,но сам виждаш,че има глупаци,които не разбират от дума и ти правят нарочно. No Comment 
Има една поговорка"Можеш да изкараш селянина от селото,но не можеш да изкараш селото от селянина."
Върнете се в началото Go down
MATRix-AS
Нов потребител
Нов потребител
MATRix-AS


Брой мнения : 14

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 5 Сеп 2013 - 0:07

Защо няма добър български круиз от 7 години вече..? Как да има бе,Сашо,като всеки гледа да се направи на по-хитър от другите...Пусне се круиз сървър в повечето случаи с калпав мод,но предвид калпавия мод,круиза го има..Защо след като мода е такъв,решават хората да го направят на ненормален,като пишат по 300 команди наведнъж,бъгват го и т.н .. Аз лично мод за сваляне дето хората да не му намериха бъгове не знам, не че съм кой знае колко навътре с круиз сървъри,но това са моите наблюдения...Както хората написаха на няколко пъти,трябва си сериозен екип за добър сървър..И този екип не трябва да е от хора,които днес решават,че са админи,утре си стягат куфарите,щот им е писнало..Това е моето мнение,просто никой не се захваща с такъв сериозен сървър,предвид това,че хората искат..Но,хората колкото искат,толкова и не искат..Идва един момент в който решават,че им е писнало и почват да псуват,да се блъскат..да създават анархия в сървъра и смисъла от поддържането на такъв сървър за хора,които и пет пари не дават за него се губи. Дикей,къде ти бръкна пак на теб моето име бе значи,ти не пропускаш да се изцепиш по мой адрес...Много добре знаеш,че имахте вина за тогавашната ми реакция,но докато съществуват форуми и докато аз съществувам ти няма да пропускаш да го пееш тва..Не знам къв ти е проблема,но повече не искам да пишеш по мой адрес,понеже аз не съм ти се изакал във всички форуми какво си ми направил тогава в сървъра,докато аз съм си губил от ценното време да поддържам реда и дисциплината във вече несъществуващия дотз дрифт сървър..Затова няма сървъри,където да се кара!! Докато не се научите да се държите прилично и да уважавате хората,които се трудят за безпроблемната ви игра,няма да стане..Това е от мен,по възможност не искам да има коментари със цитати на моя и темподобни,направих си профил в сайта единствено,за да отговоря на темата на сашо! Поздрави и умната.
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? EmptyЧет 5 Сеп 2013 - 8:46

Laugh малко смешно ми става извинявам се,а смешното е,че казваш,че не пропускам да се изкажа по твой адрес,а до колкото съм запознат,лично аз те споменавам за 1-ви път и лично на мен самия нищо не си направил,просто си изказах мнението за това с което си ми направил впечатление,а именно случая с един от играчите на DM беше,но в момента не се сещам кой точно,друг случай в който ми направи впечатление що за администратор си,беше като се дракаше с един от моите съотборници и за двата случая които споменах момчетата нямаха вина.

Нека внимаваме да не го обръщаме в караници,защото не искам да се цапа из форума с подобни глупости,но все пак да те светна,че когато нашият отбор държеше сървър и преди този на Dotz да стане най-посещавания,нашия беше един от най посещаваните и не се сещам да е пусната и една тема от играч,който да се оплаква от администрацията на сървъра и смело мога да кажа,ка моли от мен,това е било така,защото съм държал на тези неща,имало е проблеми да,но са се намирали решения,а лично към теб само бог знае колко теми се писаха що за админ си,та с това което изпонацапах тази тема исках да кажа да не се засягаш толкова лесно и да не се залъгваш,просто си изказах мнението,защото братовчед ти ли ти е,брат ли ти е (S13) не знам и не ме вълнува,но просто те изкара,като администратор на десетилетието.Пак ще помоля без лоши чувства,а ако имаш такива по-добре не ги споделяй,защото темата вече прекалено много се отдалечи от посоката си!
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
Sponsored content





Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Много хубав звук за XRT
» Конкурс за най-хубав и атрактивен скин..
» Може ли някой да ми даде хубав дрифт сет за FXO :)
» Български Рали Сървър
» Как се превежда лапер на български ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: