Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????

Go down 
+12
Pionner
KpuCk0
XpLi798
M[]NSTER
Spirit
s13
shaolina12
dikey92
scroller
Role[X].
KSGarfield
SaSh0
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
MATRix-AS
Нов потребител
Нов потребител
MATRix-AS


Брой мнения : 14

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 EmptyЧет 5 Сеп 2013 - 11:48

Официално,за пръв път се изказваш за мен,прав си,но не разбрах само след толкова време как се сети ти за тоя случай..и защо трябваше да се отклоняваш толкова от темата за круиз с изказването си за мен " що за админ съм бил " и колко теми имало за мен...Не съм нито първия,нито последния за който са писани теми относно админстване от хора,за които се знае какви са..Но добре,да приемем,че е имало доза оплаквания от мен. Истината е,че аз не съм от тези админи,които влизат в сървъра,за да угаждат на хората,аз съм от тези,които влизат,за да прилагат правилата на сървъра,не да намират решение за проблемите,заобикаляйки правилата Smile .. Това си е до човек вече как действа според ситуацията...Това,което на мен ми бръкна в гърлото беше,че пишеш нещо,където съвсем не е по темата,зададена от Сашо и това нещо се отнася конкретно за мен.. С13,какъвто и да ми е си е изказал мнението,а ти си го оспорил с някакви факти от 2 години,за които не смятам да навлизам отново в подробности,че ми омръзна да пиша оф топик,вместо да дискутирам нещо по същество.. Викаш ми да няма лоши чувства,а иначе не помисли като каза,че съм бил от играчите,направили най-голяма мазаница или каквото там каза...Започваш нещо,което не е по темата с конкретни обвинения и упреци за "админстването" ми без някой да ти е искал мнението...А после пишеш,че не искаш да се цапа форума с оф топик постове и прочие..Противоречиш си...Помолих човешки,по възможност да няма коментари след моя по мой адрес и цитати,но виждам,че няма да се разберем като хората...След това,което започваш срещу мен върви и ме съди,че си отварям устата Smile
Върнете се в началото Go down
lefkocit
Нов потребител
Нов потребител
lefkocit


Брой мнения : 40

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 EmptyЧет 5 Сеп 2013 - 12:10

Когато човек си върши работата както трябва винаги хората говорят за него. Голяма част от обществото е с грешни представи за тия сървъри. И все иска да му се огажда. Както Живко по горе е написал той влиза в сървъра за да прилага правилата. Когато на някое леке не му хареса че не е станала негововата влиза и пише най-лошото за този който му е развалил деня. Колко от темите с оплакване се доказаха ? Не говоря само за един администратор. Всички теми бяха опровергани до колкото се сещам. Това че си правиш някакви илюзии за даден човек от грешни теми със "оплаквания" говори много лошо за теб (не ме разбирай погрешно). Много добре познавам Живко и не е такъв човек за какъвто го говорят като хората. Това че са свикнали да им се огажда не означава че всеки трябва да им огажда. Всеки сървър си има времена. Както на вашия сървър му е минало времето така и на Дотз сървъра му мина. Та на къде ми върви мисълта. Ако трябва да ти го напиша с 1 изречение ще е нещо такова: Не пиши за човек когото не познаваш.
Върнете се в началото Go down
MattDrift
Редовен
Редовен
MattDrift


Брой мнения : 592

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 EmptyЧет 5 Сеп 2013 - 14:13

Shaolina: Обръщам се директно като отговор към сашо,
Сашо братле, аз може да играя груиз от 1 месец, но знам какво говорят хората за теб, и знам какво впечатление си оставил към мен, с някой твои действия!
Лично към мен си против от самото начало когато влезнах в това "ЛФС Общество" може би и сигорно от 1-вия ден. А колкото до C# не съм казал, че не е най-лесно приложимия програмен език, просто казах, че е най-лесния което си е и така до една степен, естествено зависимост кой как гледа за нещата, и за какво по точно става дума ! Консултирал съм се с хора учители специално на този език, тъй като специалността по която уча в момента е Програмно осигоряване(програмист) в техникум с едни от най-добрите учители по тази специалност в Варна. И самите те казаха, че разликите между семейството на C е малко и C# е най-лесния след като знаеш C и C+..
Към въпроса защо не си пускаш модовете в интернет, окей, не го правиш за пари, даваш на тия които го заслужават, а тогава защо поиска лиценз от Ванко за RPG или може би той не го е залужавал? Не е за пари ? Окей, разбирам те до една степен, пусни нещо не толкова добро нещо с което що годе да се държи някакъв свестен сървър, ти си единствения в това общество което си има идея за какво става въпрос (може би и аз и ванко доло горе), но аз не се броя като вече нямам общо с тази игра като цяло ! Ти си единствения който може да направи нещо и явно има хъс в това ?! Нямам нищо лично към теб изразявам мнение по нещата които съм видял за това кратко време и за нещата които съм чул от играчите в сървърите, които малко или много съм държал. Аз лично бях несериозен към тази тема, но така да се каже бях и нов, изградих нещо за това малко време от което се опитах и да пробия от нищото. Малко или много направих нещо надявам се и хората да го оценят, имах хъс за още много неща, но за жалост някой обстоятелства от личния ми живот ме накараха да спра да се занимавам с това, и за това ви пожелавам успех за всичко което правите и винаги бих помогнал на всеки за каквото и да е било, силната страна ми са модовете с които бих могъл да помогна и знам що годе нещо, всеки който иска да попита нещо може да попита Ванко и той да го предаде на мен и аз ще отговоря !

Колкото до идеята с руския Pareulok, същност и това се опитахме да направим с няколко момчета, след голямо наистина голямо търсене стигнахме до никъде, просто начина по който се пуска мастър сървър е точно с този език (C#) а може би и Basic поне така мисля, няма готово качено никъде, няма и обяснения, а връзката с руснаците е невъзможна!

Така, без лоши мисли изказах мнение, изказа и ти за мен! Нека мислим за всички и за това как бихте могли да направите нещо добро наистина. Хората, които казаха за администрацията ПРАВИ СТЕ! Но нека първо всички да мислят за най-важното в един такъв сървър (мода, Insim), последното РПГ, го развалихте играчите, с Ванко бяхме направили грешка в инсима тъй като той беше недовършен а ние с тогавашното си малко знание откъм модове се опитвахме да го довършим за да има къде да се играе, казахме ви на всички "мода бърка лицензи, ако нямате регистрации НЕ СЕ ОПИТВАЙТЕ ДА ВЛИЗАТЕ, регистрациите се потвръждаваха с обратен имейл", а точно когато го казахме всички почнаха да влизат както си искат и да правят каквото си искат! Та идеята ми е не само адмистрацията е важна, а играчите, ТЕ правят един сървър с помощта на администрацията! За това най-добре го каза Сашо да се сетим за Pareulok само с такъв Мастър сървър нещата ще станат. Личен опит държахме круиз сървър и в Pareulok, който баннахме не се върна 2-ри път и всичко беше като мед и масло, но там пък лошото е че конкуренцията е от стари кучита и е голяма. И така Съжалявам за отклонението от темата. Това е последния ми пост който правя, пожелавам ви приятна игра на всички. И всичко най-хубаво и най-добро в това Общество, което става все по-малко и по-малко!

Поздрави [RL]Shaolina!
П.П: И отново без лоши мисли! Smile
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 EmptyЧет 5 Сеп 2013 - 18:29

Пак нещо май останах не разбран,но няма значение,MATRix казах ти защо писах за теб,като не сте разбрали да сте.

lefkocit и на тебе да отговоря и да спирам с драсканиците и аз,че се е видяло,че не можете да ми хванете мисълта,така не познавам MATRix,нито лично,нито сме карали кой знае колко заедно,даже дали има и 5 пъти,но просто от случите в които ми е направил впечатление не е бил прав,демек това нещо опада "той влиза в сървъра за да прилага правилата",поне за тези случаи,може и да е вършил и добра работа в сървъра,но поне от това което съм видял и то не само аз и съм си направил някакви впечатления,а не съм ги направил от самите теми с оплаквания към него,а от нещата на които съм бил свидетел!Та за през останалото време не го знам,как е бил.Общо взето това е което исках да кажа,казах вече,как съм се сетил за случая,този път дано сте ме разбрали,пък ако не сте здраве да е
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
lefkocit
Нов потребител
Нов потребител
lefkocit


Брой мнения : 40

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 EmptyЧет 5 Сеп 2013 - 18:42

dikey92 написа:
точно бате ти не го хвали толкова за админ в даден сървър,защото знаем преди време,какви ги беше намлял в Dotz,не съм имал много контакти с него,но колкото съм имал,повечето са били конфликтни,защото съм се опитвал да "защитя" някой от него,смисъл правеше се на велик,много карал,много разбирал и т.н.,а че си кара,кара,но много се изхвърляше,поне според мен и според мен беше от хората в ЛФС,които мятаха най-много мазилка,ако ме разбирате,
Прочети 3 пъти какво си написал и го обмисли и после говори че не си бил разбран. Колкото до твоите впечетления никой не ги е искал и това че са лоши не ти дава правото да говориш с лошо за даден човек. Точно дова ме дразни. Аз не го познавам ама той е такъв и такъв. Като не го познаваш не пиши. И във предишния пост ти го бях написал... Няма какво да се разбира. Прочети пак 3 пъти какво си написал по горе и тогава питай гхората да ли те разбират или не. С 2 думи опитай да се разбереш сам преди другите да те разберат ;]
П.п: Без лоши чувства Smile
Върнете се в началото Go down
dikey92
Създател
Създател
dikey92


Брой мнения : 2701

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 EmptyПет 6 Сеп 2013 - 9:00

И 10 пъти да го прочета,знам,какво съм написал,може и да съм не доспал,но все пак,знам,какво правя,като се вижда на няколко пъти съм писал "според мен" и както казах в предния си пост започнах да пиша по въпроса,защото беше похвален,а според мен не нужно,както и да е,това си е мое мнение,хич ми не е кой го одобрява и кой не,така съм решил,така съм направил.Спирам вече да пиша,че няма да се разберем ми е ясно,та да спрем преди да прерасне в още по-грозен спор.Wink 
Върнете се в началото Go down
http://original-team.ucoz.com/
SaSh0
Нов потребител
Нов потребител
SaSh0


Брой мнения : 54

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 EmptyНед 15 Сеп 2013 - 10:14

Добре и какво стана сега ? Пуснах мод преди 2 дена и няма нито един сървър?? Нали всички искахте мод, нали всички викахте че ако имате мод ще пуснете сървър, ще хоствате... [You must be registered and logged in to see this link.] Айде ето го мода да видим сега какво ще стане!
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 EmptyНед 15 Сеп 2013 - 10:48

На мен мода наистина много ми се хареса и пробвах да хоствам , но тея глупаци от булсата са ми сменили ИП-то и не става .... писах в форума ама никой не отговаря ;х
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????   Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години????? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Защо няма хубав български Cruise вече повече от 7 години?????
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Много хубав звук за XRT
» Конкурс за най-хубав и атрактивен скин..
» Може ли някой да ми даде хубав дрифт сет за FXO :)
» Български Рали Сървър
» Как се превежда лапер на български ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: