Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Добре дошъл в freedrift.net, тук ще намериш всичко за Live For Speed.
Приятна игра от екипа на freedrift.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
НачалоИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво мислите за този компютър ?

Go down 
+4
Snoop
Spirit
Role[X].
CeciiChaa
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyПон 9 Дек 2013 - 23:27

@CeciiCha ако не ме лъже паметта е от Сливен, аз познавам фирми в града, които работят с дистрибутори на части и мога да му помогна ако ще си сглобява компютър.
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyПон 9 Дек 2013 - 23:32

Най-лесно(и интересно може би) е сглобяването и инсталирането на компютъра(поне за мен). Няма смисъл да ходи по сервизи да дава допълнителни пари за сглобяване и инсталиране на софтуера. Ако наистина се съмнява че може и го е страх и не иска, ок. Но с дъното си върви опътване за свързване на кабелите, пък и в интернет можеш да намериш много информация/клипове. Ако беше от София с удоволствие бих ти помогнал, но.. Laugh Рам паметта сега е скъпичка(4GB за около 75-80лв), миналото лято 4GB струваха около 40-45лв.. Аз добре че миналата зима си купих 8GB за 85лв. Laugh
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyВто 10 Дек 2013 - 9:50

Навил съм се да си взема 4 ядрен процесор , 4 гб рам , 500 гб хард диск . Очаквам от вас да ми предложите дъно , видео и охлаждане Smile
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyВто 10 Дек 2013 - 9:52

Кажи процесора, ако си си избрал вече, защото има различни сокети за различни модели. Т.е. няма всеки процесор да стане на всяко дъно...

И до какви пари ще сглобяваш компютъра?
Върнете се в началото Go down
Snoop
Начинаещ
Начинаещ
Snoop


Брой мнения : 138

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyВто 10 Дек 2013 - 12:49

ето ти един сайт - vali.bg трудно можеш да намериш по евтини стоки,а ако са по евтини ще е с минимална разлика ;)

Скоро мой съотборник си напрай PC от тая фирма за няма и 700лв - 4 ядра х 3.1 ; 2гб видео ; 8гб РАМ и другите работи не ги помня
Сега мисля и аз да правя PC, само да избарам пари,че мисля да е нещо по-мощно! И така прегледай сайта аз много съм търсил и не съм намирал по евтини неща от тези които предлагат vali.bg

П.С. Spirit ти като инсталваш Windows-a оригинален ли слагаш или?
Върнете се в началото Go down
http://www.:D:D:D.com
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyВто 10 Дек 2013 - 19:02

Оригинален не съм инсталирал. Само пиратско. Laugh
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyСря 11 Дек 2013 - 19:46

Бюджета ми е 800 лв
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyСря 11 Дек 2013 - 19:49

Та, всичко ли да слагам - дъно, процесор, рам, видео, захранване, хард диск, кутия; или имаш някои части които ще си оставяш ?
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyСря 11 Дек 2013 - 19:57

Ами какво мислите за тези ?
Процесор - [You must be registered and logged in to see this link.]
Видео - [You must be registered and logged in to see this link.]
Твърд диск - [You must be registered and logged in to see this link.]
RAM - [You must be registered and logged in to see this link.] Сменена
Дънна платка ако можете да ми изберете -> [You must be registered and logged in to see this link.]
Също и захранване -> [You must be registered and logged in to see this link.]


Последната промяна е направена от CeciiChaa на Сря 11 Дек 2013 - 22:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyСря 11 Дек 2013 - 20:29

Добри са, само дъно със сокет 1150 ти трябва и добро захранване.
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyПет 31 Яну 2014 - 10:51

Така , реших да си взема цял компютър , да не правя конфигурации . Харесах си няколко компютъра . Какво мислите за тях ? :
Intel Home Game 4 - 586.00 лв. [You must be registered and logged in to see this link.]
AMD Home Game 3 - 743.00 лв [You must be registered and logged in to see this link.]
Intel Game 1 - 922.00 лв [You must be registered and logged in to see this link.]
Intel Game 2 - 929.00 лв [You must be registered and logged in to see this link.]
П.С Може ли да дадете плюсове и минуси за първите два , защото другите два са малко над бюджета ... Laughи ме интерисува с първия от близо 600 лв мога ли да снимам лфс или ЛоЛ и да си играя нормално . Също така кажете и за 2-рия Smile
П.С2 Влюбих се в първия компютър . Видях геймплейове на LoL с тази видео карта на макс настройки върви като по вода ! Очаквам мнения за първия компютър . Също така ако може да попитам за процесора нали е двуядрен , че двете ядра са по 3.00 гхц или двете общо са 3.00гхц ?
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyПет 31 Яну 2014 - 11:26

Да ти отговоря на въпроса - двете ядра са по 3.00гхз. Сега по същество.. Видеокартата ти е ДДР3  тоест вече е морално остаряла още като си го купуваш. Хард диска е 500гб като разликата в цената на единична бройка HDD 500гб и 1тб е 20 лева. Захранване никъде не пише?! Процесора не е толкова зле, но в твоя бюджет от 800 лева може да се вкарат доста по-хубави части.  Smile Това се отнася за първия компютър.
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyПет 31 Яну 2014 - 11:51

Ако можете да ми предложите с четири ядрен процесор до 750 лв ?? Или е тотално невъзможно ?
П.С Аз си мисля , че за първия комп си струват парите . А до колкото захранването то сигурно не е включено в компютъра и трябва да го купя , но до колкото знам не са много скъпи . Струват ли се парите за първия комп ? Конфигурацията ми стига , няма да играя толкова "мутирали" така да кажа игри !
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Напреднал
Напреднал
Role[X].


Брой мнения : 285

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyПет 31 Яну 2014 - 12:24

Захранването си е включено в компютъра, но не е ясно колко е.. Иначе за такъв компютър като този 450-500W стигат и то струва около 90-100 лева.
Иначе ето аз какво мога да предложа:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Колкото до това, че няма да играеш много "мутирали" игри както казваш, то не е много какви игри ще играеш, а си писал, че искаш да снимаш на тези игри.
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyПет 31 Яну 2014 - 17:30

Да искам да снимам LFS и LoL и си мисля , че преспокойно ще мога да снимам защото с тази видеокарта има клип с настройки на макс(Относно LoL) ! Smileзависи вие какво ще кажете по въпроса Smile
П.С Щом си има захранване значи какво повече ми трябва ? Би трябвало всичко да е ОК SmileАко ми се наложи да купя захранване ще пиша отново Smile
П.С2 Все още приемам мнения за този компютър Smile
П.С3 Относно този монитор какво мислите ? [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyПет 31 Яну 2014 - 18:40

За 140лв. няма какво повече да очакваш.. Естествено, по-хубаво е да е по-големичък и да е full hd(1920х1080), но щом ти е нисък бюджета и това ще ти е доволно.
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyПет 31 Яну 2014 - 18:41

Благодаря за мнението Smile
Върнете се в началото Go down
Snoop
Начинаещ
Начинаещ
Snoop


Брой мнения : 138

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyПет 31 Яну 2014 - 22:38

значи правиш си един рег в hardwarebg.com влизаш в форума и пускаш една тема за какво ще го ползваш това пц и какъв ти е бюджета. ще ти дадът оптималното ;)
Върнете се в началото Go down
http://www.:D:D:D.com
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyНед 2 Фев 2014 - 11:00

Намерих друг компютър , но видео картата не ми вдъхва голямо доверие. Какво мислите вие ?
[You must be registered and logged in to see this link.]
П.С Какво мислите за този и ако може да ми кажете процесора четириядрен ли е ? [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Snoop
Начинаещ
Начинаещ
Snoop


Брой мнения : 138

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyНед 2 Фев 2014 - 12:11

само да ти кажа,че си правиш голяма набутвация и от към пари и от към компютър като го купуваш готов.
Върнете се в началото Go down
http://www.:D:D:D.com
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyНед 2 Фев 2014 - 12:16

Току що писах тема в hardwarebg.com за конфигурация . Ами няма друг начин освен да го взема цял . На части не мога да го взема , защото ще е на изплащане.Ако може тази конфигурация дето ще ми я дадат да е като цял компютър , за да може да го взема на изплащане ?
Върнете се в началото Go down
Snoop
Начинаещ
Начинаещ
Snoop


Брой мнения : 138

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyНед 2 Фев 2014 - 12:21

виж ся как става номера. този  магазин ардес има една много добра опция ще ти дам пример:
ардес продават видео карта за 200лв.
ти обаче си я намерил в друг онлайн сайт същата видеокарта за 150лв.
пращаш им линк по имейла и те ти смъкват цената на 149лв. (или 150лв)
т.е. правиш си конфигурацията всяка част по отделно и им пращаш за всяка част линк естествено трябва да го има и при тях и те ти смъкват всяка част до парите на които ти си я намерил най-изгодно. пак повтарям гледай частите които им пращаш да ги има и при тях!

добри цени може да търсиш в sky.bg или nikem.bg и най-вече чрез гугъл
Върнете се в началото Go down
http://www.:D:D:D.com
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyНед 2 Фев 2014 - 13:47

Ами ще можете ли да ми кажете дали в тази кутия има и захранване ? [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Spirit
Администратор
Администратор
Spirit


Брой мнения : 1792

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyНед 2 Фев 2014 - 14:11

Ми то си пише - CM K350 W/600W PSU : with 600W PSU(захранване).
Върнете се в началото Go down
CeciiChaa
Редовен
Редовен
CeciiChaa


Брой мнения : 422

Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 EmptyНед 2 Фев 2014 - 14:13

Благодаря ! Smile
П.С Вижте каква конфигурация ми направиха :)http://nikem-bg.net/cart/49784p1r49609p1r45925p1r48235p1r47767p1r46784p1rf.html
П.С2 Проблема е решен ! Взимам тази конфигурация ! Благодаря на всички за помощта и вниманието Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за този компютър ?   Какво мислите за този компютър ? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислите за този компютър ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Какво мислите за Genius TwinWheel 900FF ?
» Малко FPS при нов компютър
» Нов Компютър
» Нов Компютър
» Препоръчайте компютър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Основен форум :: Свободна Зона-
Идете на: